İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Yeni inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik hizmeti veren firmamız evinizi en kısa sürede tertemiz size teslim etmektedir..

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası bina temizlikleri diğer temizliklere göre çok farklılıklar göstermektedir. Özellikle inşaat tamamlandıktan sonra geriye kalan arındırılması zor olan kirliliğin mevcut malzemeye zarar vermeden yapılması gerekmektedir. Özellikle konusunda tecrübesiz kişilerce yapılan inşaat sonrası temizlikler yanlış kimyasal kullanımından ya da yanlış malzemeler ile ovulmadan geriye dönüşümü olmayan hasarlar oluşmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak asidik ürünler ile banyo ve fayans temizlikleri yapılmaya çalışarak taş aralarındaki derz dolgunun boşalmasına, taş yüzeylerde matlaşmalara hatta krom ve metal ürünlerin kararmasına sebep olunmaktadır. Yine aynı şekilde telle cam ve çerçevelerin ya da parke üzerindeki lekelerin çıkarılması için ovulması durumunda geri dönüşümü olmayan çizik ve renk değişimlerine sebep olunmaktadır.

İlk başta da bahsettiğim gibi inşaat temizliği profesyonellik ve tecrübeli personel ister. Normal temizlik yapan personeller tercih edilirse yapılan inşaat temizliklerinde tatsız sonuçları olan bir temizlik ile karşılaşılması çokta sürpriz değildir.

 Firmamız izmir de inşaat temizliği yapan şirketler arasına 2004 yılında katılmış olup deneyimli personelleri MSDS raporlarıyla belgelenmiş  inşaat temizliğinde kullanıma uygun temizlik deterjanları ve geniş makine parkuruyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir. İnşaat temizliği için geniş bilgi ve randevu için 0 232 348 72 90 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Verdiğimiz İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz

  1. İnşaat sonrası daire temizliği
  2. İnşaat sonrası villa temizliği
  3. İnşaat sonrası yazlık temizliği
  4. İnşaat sonrası işyeri temizliği
  5. İnşaat sonrası fabrika temizliği
  6. İnşaat sonrası okul temizliği
  7. İnşaat sonrası otel temizliği