Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Sektörde güvenilirliğini kanıtlamış olan Uçanlar Temizlik firması işinde profesyonel ekibimiz ile yüksek katlı binalarınızın dış cephe cam temizliğinde de yanınızdayız..

Günümüzde binalar hem çok katlı yapılmakta hem de görsellik açısından daha şık dış cephe kaplamalar ile kaplanmaktır. Bu kaplamalar değişkenlik göstermektedir. En fazla kullanılanları sayacak olursak; Cam kaplama, alüminyum kaplama(alcomat), taş ve ahşap kaplamalardır. Bu kaplamalar bina statiği ve kişisel güvenlik açısından sabit yapılmaktadır. Bu işlem özellikle cam kaplı alanlarda dış temizliğe imkân vermemektedir.

Bu da dış cephe temizliğinde profesyonel firmaların kurulmasına neden olmuştur. Fakat doğru firma nasıl bulunacak bu konuda sorgulama yapmamız gereken kriterler ne olacaktır. İlk başta yeni ISG kanuna göre yüksekte çalışacak personellerin Sağlı Raporları yüksekte çalışabilir şeklinde olması gerekmektedir. Ayrıca personellerin yetkili İş Güvenliği Uzmanı tarafından verilmiş yüksekte çalışma eğitim aldığına dair sertifikasının olması çok önemlidir. Bunun yansıra firmamın referansları ile konusunda uzman olup olmadığı sorgulanmalıdır. Çünkü yanlış kullanılan bir kimyasal cepheyi temizlemek şöyle dursun geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verebilmektedir. En son kriter ekonomik metot ve yöntemler sunabilen bir firma olmasıdır.

                Firmamız  2004 yılından bu yana İzmir dış cephe temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Çalışanlarımız tüm gerekli sertifikalar sahip uzman kişilerdir. Bina konum ve yüksekliğine göre vinç , askı iskele , dağcılı  ve teleskopik yöntemler ile dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Bilgi ve ücretsiz keşif için firmamıza 0 232 348 72 90 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.