Ev temizliği

Uçanlar Temizlik İzmir ve ilçelerine yılların tecrübesiyle müşterilerimize kusursuz hizmet vermekteyiz..

Ev temizliği

Firmamız temizlik sektörüne ilk olarak ev temizlik şirketi olarak girmiştir. Ev temizliği hizmetimizi izmir vebölgesinde vermekteyiz.

Ev temizliği özellik ile şehir hayatının vermiş olduğu yoğunluk ve çalışma hayatının temposunda yeterince zaman ayrılamayan ,sağlık yönünden bakıldığında hayati önem taşıyan bir konudur.

Şirketimiz  bu konuda  yetişmiş  temizlik personeli kadromuzla  MSDS raporları ile belgelenen  ev de kullanıma uykun temizlik deterjanları ve makine parkuruyla siz müşterilerimize hijyenik ev ortamı sunmaktadır.

 Ayrıca personellerimiz SGK lı olup İş Güvenliği Eğitimlerinden geçmiş sertifikalı personellerden oluşmaktadır. Böylece hizmet verilirken müşterilerimizide gerekli yasal mevzuatlardaki sorumluluklarkarşısında koruma altına almış olmaktayız.

İzmir  ve ilçelerinde ev temizliği şirketi ihtiyaç duyduğunuzda Uçanlar Temizlik Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. İstemiş olduğunuz temizlik günü için en az bir gün önceden 0 232 348 72 90 nolu telefonumuzdan randevu oluşturabilirsiniz. Şirket araçlarımız personellerimizi ihtiyaç olunan tüm temizlik malzeme ve ekipmanları ile evinize getirmektedir.

Vermiş Olduğumuz Ev Temizliği Hizmetlerimiz

1-Eşyalı ev temizliği

2-Tadilat Sonrası ev temizliği

3-İnşaat sonrası ev temizliği

4-Kiracı sonrası boş ev temizliği

5-Yangın sonrası ev temizliği

6-Su baskını sonrası ev temizliği